Dane kontaktowe

Akademia Urody Infinita
ul. Wietrzna 8
53-024 Wrocław

tel. 071 33 99 508
kom. 667 03 03 09

Formularz kontaktowy

Zobacz jak do nas dojechać:

Godziny otwarcia
poniedziałek - czwartek: 10:00 - 18:00
piątek: 12:00 - 21:00
sobota: 10:00 - 14:00

Aktualności

2011-03-12 Ultherapy

UltherapyTM to całkiem nowa kategoria zabiegów, gdyż łączy wizualizację tkanki znajdującej się pod powierzchnią skóry z precyzyjnym dostarczeniem energii ultradźwięków w celu przewidywalnego, znaczącego liftingu oraz podniesienia napięcia skóry. 

 

System UltheraTM jest pierwszym w historii aparatem do zabiegów z medycyny estetycznej, który łączy ultradźwiękowe obrazowanie ze skoncentrowaną energią ultradźwięków w celu uzyskania przewidywalnego, nieinwazyjnego liftingu skóry. 

 

  • Pierwszy i jedyny aparat na rynku medycyny estetycznej, który umożliwia wizualizację tkanki poniżej powierzchni skóry
  • Pierwszy i jedyny nie-chirurgiczny zabieg, który umożliwia skoncentrowanie energii na określonej wcześniej głebokości, co skutkuje znaczącym liftingiem skóry
  • Pierwsze i jedyne zastosowanie na twarzy medycznego działania ultradźwięków, które znane są ze swojego bezpieczeństwa w stosowaniu

 

 

Zadzwoń do Nas i umów się na spotkanie, a My odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, pomożemy dobrać odpowiedni zabieg i kosmetyki pielęgnacyjne. 

Powitajmy piękniejsze każdy dzień bez kompleksów i zmartwień. Czekamy na Twój telefon. 

Promocja

PROMOCJE JESIENNE

Z okazji zbliżających się wielkimi krokami okrągłych PIĄTYCH urodzin naszego gabinetu przygotowałyśmy dla Państwa aż dwie promocje na sezon jesienny!

 

Wyjątkowy rabat -30% na zabiegi trwałego usuwania owłosienia metodą laserową,

oraz

Zabiegi mikrodermabrazji twarzy i ciała metodą: korund, kuleczki szkła lub sól fizjologiczna (Jet M) w przyjemnym rabacie -10%.

 

Jednocześnie przypominamy, że sezon jesienny jest idealnym czasem na rozpoczęcie zabiegów laserowych (trwałe usuwanie owłosienia, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień), mikrodermabrazji i głębokich złuszczań kwasami.

Serdecznie zapraszamy.

Promocja

AdvanArt.pl

Jesteś w: Strona głównaKontakt